• Siyavuşpaşa Mah. Gelincik Sok. No:5/4 Bahçelievler/İstanbul
  • 0212 507 67 53 - 0532 549 7448
IMG_1272

Pimaş açma hizmeti sunan E-tesisat, tıkalı olan pimaşlarınızı önce kameralı cihazlar ile tıkanıklığın sebebini ve yerini tespit eder sonrasında  tıkanıklık açma cihazları ile pimaş tıkanıklarını açar. Pimaş açma kırma dökme olmadan profesyonel cihazlar yardımı ile açılmaktadır. Tuvalet, lavabo mutfak ve banyo gibi pimaş borularınız tıkandığında E-tesisat firmamızı arayarak çözüm sağlayabilirsiniz.

Pimaş Giderleri Neden Tıkanır ?

Tesisat üzerine sık yaşanan sorunlardan biri de gider tıkanıklığıdır. Gider boruları zamanla biriken yemek artıkları, yağları, yanlışlıkla veya bilinçli olarak atılan naylon poşet, bez, tuvalet kâğıtları yüzünden daralır ve tıkanır. Daralan giderler zaman zaman yavaş su akışı ile size kendini belli eder.

Önceden bu daralmayı fark edip tıkanma gerçekleşmeden pimaşların temizlenmesi size kolaylıklar sağlayacaktır. Gider boruları tamamen tıkandığında ise yapılacak işlemler süreci uzatmaktadır.

Uzman Olmayan Tesisatçılara Dikkat !

Klasik yöntemlerle pimaş borusundaki tıkanıklığı açmak çoğu zaman size ekstra maliyetler çıkarır. Ehliyetsiz tesisatçılar, özellikle tıkalı pimaşa ulaşılırken tuvalet banyo ve mutfaklardaki pimaşlara zarar verir ve çoğu zaman kırarlar.

Ucuza pimaş açma işi yapmak isteyen firma gibi gözüken kişiler, genellikle evinizin başka bir yerine de zarar vererek tadilat masrafları ve benzeri külfetlerle işi olduğundan çok daha pahalıya malederler.

Pimaş borularındaki tıkanıklığı açmak dikkat ve profesyonellik isteyen mühim bir tesisat işidir. Acemi tesisatçıların tıkanık açmak için gelip tüm eve kirli su basmasına sebep olmaları sıkça görülen bir problemdir.

Özellikle otel ve lokantalarda mutfak giderleri çok daha çabuk tıkanır. Kalabalık daireli sitelerde de tuvalet tıkanıklıkları çok fazla görülür. Tıkanıklık sorunlarınıza kesin çözüm için E-tesisat firmamız ile çalışmalısınız.

Profesyonel Hizmetin Adı, E-tesisat !

  • Kameralı görüntüleme cihazları ile, pimaşlardaki sorunları görüntülüyoruz, ne tür bir sorun var belirliyoruz, ilerde oluşabilecek farklı sorunlar varsa size bu sorunları raporluyoruz.
  • Robot cihazlar kullanıyoruz,  pimaşlarınız çeşitli genişlikte olabilir, uzman personellerimiz, profesyonel robot cihazlarımız ile her türlü pimaşı kırmadan dökmeden açmaktadır.
  • Son teknoloji cihazlar kullanılır, akıllı görüntüleme cihazlarımız ile tıkanıklık tespit edilir, tespiti sağlanan tıkanıklığın açılabilmesi için robot cihazımızın ucundaki aparat, tıkanıklığın sebebine göre belirlenir, tüm bu hizmetlerimiz tek fiyata sahiptir.