• Siyavuşpaşa Mah. Gelincik Sok. No:5/4 Bahçelievler/İstanbul
  • 0212 507 67 53 - 0532 549 7448

Fatih Su Kaçağı Tespiti

IMG_1267

12 adet servis arcına sahip olarak İstanbul’un tüm noktalarına aynı kalitede kusursuz bir hizmet sağlayan firmamız su kaçaklarını cihazlarla tespit etmektedir. Kırmadan su kaçağı hizmetinde teknolojik cihazlarla ihtiyaçlarınızı karşılayan firmamız konusunda uzman ekibi anında su kaçaklarını tespit etmektedir.

Pis su gider tesisatında ve temiz su gider tesisatında yaşanan kaçak problemlerini anında kırmadan tespit eden Fatih su kaçağı tespiti firması en hızlı hizmet anlayışı ile Fatih sakinlerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca yapılan tespit çalışması sonrası onarım ve tamirat hizmetleriyle de problemlerinizin giderilmesine yardımcı olan firmamız sorunlarınıza profesyonel çözümleriyle alternatif bir hizmeti almanın ayrıcalığını yaşatmaktadır. Uzun yılların kaliteli hizmet deneyiminde müşteri memnun müşteri potansiyelini her geçen gün istikrarlı bir şekilde genişleten E-tesisat ayrıcalıklı bir hizmette müşteri problemlerini kolaylıkla ortadan kaldırarak rahatlığın keyfini yaşamanıza olanak sağlar.

Yaşam alanlarınızda ihtiyaç duymanız halinde firmamız ile iletişime geçerek Fatih su kaçağı tespiti hizmetlerinden sizler de faydalanmak için hizmet kaydınızı bırakabilirsiniz. İstanbul’un her noktasına servis hizmetimiz bulunmakla birlikte anında kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Yaşanan su kaçaklarını teknolojik cihazları ile hata payı olmadan belirleyen firmamız personelleri firmamıza kayıt bırakmanızın hemen ardından sizi arayarak adresinize gelecektir. Fatih su kaçağı tespiti hizmetlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi edinmek için gerek web sitemiz üzerinden gerekse iletişim numaralarımız yoluyla detaylı bilgi edinebilirsiniz. Profesyonel tesisat çözüm alternatifleriyle sizlerin de ihtiyaçlarını karşılayarak yüzünüzü güldürüyoruz.