• Siyavuşpaşa Mah. Gelincik Sok. No:5/4 Bahçelievler/İstanbul
  • 0212 507 67 53 - 0532 549 7448

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

IMG_1253

Cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti yaptığımız çalışmalarımızda 12 adet servis aracımız ve konusunda uzman servis ekibimiz ile su kaçakları cihazlar desteğiyle kolay ve pratik bir şekilde hata payı olmadan belirlenebilmektedir.

Tek seferde ve doğru bir adımla hata payı olmadan Avcılar su kaçağı tespiti hizmetlerinden ihtiyacınız halinde sizler de faydalanabilirsiniz. Gerek pis su gider tesisatında gerekse temiz su tesisatında olası bir kaçak durumuna karşı ücretsiz expertiz hizmeti de veren firmamız en kaliteli hizmet anlayışında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Geliştirilmiş teknolojik cihazlarıyla hizmet veren E-tesisat firmamızla ihtiyacınız halinde iletişime geçerek sizler de en kaliteli hizmeti almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Evlerinizde veya iş yerlerinizde gözlemlediğiniz su kaçaklarına karşılık profesyonel bir anlayışla sunduğumuz hizmet faaliyetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişme geçebilirsiniz. Avcılar su kaçağı tespiti hizmetlerinde adresinize gelecek olan uzman ekibimiz kaçak tespitini hata payı olmadan doğru bir şekilde yerinde belirleyecektir. Eski usül yöntemlerin çok daha ilerisinde bir hizmet alacağınız firmamızla yapılarınızda kırılma dökülme olmadan dakikalar içersinde su kaçağı yaşanan yerler belirlenecektir. Müşteri memnuniyetini amaç edinerek uzun yılların hizmet tecrübesiyle sizler için faaliyetlerini aralıksız sürdüren firmamız İstanbul’un tüm semtlerine kaliteli bir hizmeti sağlayabilmektedir. Su kaçaklarının ileride sizlere daha büyük problemler yaratmaması adına sizler de firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilir ve hemen ardından hizmet kaydınızı oluşturabilirsiniz. Alınan kaydınızda uzman servis ekibimiz çok geçmeden sizi arayarak adresinize gelecektir.