• Siyavuşpaşa Mah. Gelincik Sok. No:5/4 Bahçelievler/İstanbul
 • 0212 507 67 53 - 0532 549 7448

Lavabo Tıkanıklığı Açma

e-tesisat.com yeşilköy yeşilyurt şenlikköy

Lavabo gider tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız, pimaş borularına zarar vermeden tıkanıklık açma cihazlarımız ile sorunları çözmekteyiz. Tıkanıklığa sebep olan cisimler tıkanıklık açma makineleri ile açılır akabinde gider boruları kamera ile kontrol edilerek tıkanıklığa sebep olan farklı bir durum söz konusu ise kameralı görüntüleme cihazları ile tespit edilerek sorunun çözümü sağlanmaktadır. Pimaş gider tıkanıklığını açarken asla kırma dökme yapılmaz ve pimaş borularına zarar verilmez, profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız E-tesisat firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.


Lavabo Neden Tıkanır ?

 • Lavaboları yağlı yemek artıkları
 • Çay çöpleri
 • Lavabo altındaki gider borularının yanlış eğimde olması
 • Saç kıl gibi çeşitli atıklar
 • Usta hatalarından kaynaklı, yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması
 • Kireç, alçı ve boya gibi kimyasalların lavaboya dökülmesi lavabolarınızın tıkanmasına neden olur.

En Sık Karşılaşılan, Lavabodan Yavaş Giden Su Sorunu !

Lavabodan yavaş giden su, tıkanıklığın en erken belirtisidir. Lavabo gideri eğer mutfaktaysa yemek artıklarıyla ve yağlarıyla, banyolardaysa, sabun ve kireç artıklarının dökülen saçlarla birleşmesinden dolayı daralmaya başlar. Daralma tıkanıklığın ilk habercisidir. Daralan lavabolardan su yavaş akar ve bir an önce giderin temizlenmesi gerekir.

Lavabo Açıcı Kimyasallar Kullanmayın !

Lavabo açıcı gibi bir çok kimyasal içinde bulundurduğu yakıcı bileşenleri ile hem cildinizi, sağlığınızı tehlikeye atar, hemde pimaş borulara verdiği ısı ile yakar ve eritir ve bir başka sorunu beraberinde getirir, olası pimaş delinmelerindeki en büyük etken lavabo aç kimyasallarıdır. Protesisat olarak önermiyoruz.

 • Neden Önermiyoruz ?

Lavabo aç kullanırsanız büyük olasılıkla tıkanıklık açılmayacak ve dökülen kimyasal maddeler pimaşın içinde gidemediği için sertleşip tıkanıklığın açılmasını zorlaştıracaktır.

Lavabo aç’lar kaynar su ile kullanıldığından, sıcak su pimaş içinde beklerken boruları yumuşatır, erimesine ve yamulmasına sebep olur ve kesinlikle bu tip kimyasallar pimaş boruların ek yerlerindeki contalara zarar vererek ilerde su sızdırmasına sebep olur.

Lütfen Dikkat, Önce Sağlığınız !!

lavabo aç patladı

Lavabo Tıkalıysa Nasıl Açılır ?

 • Lavabo Açıyoruz Yazan Her Siteye İnanmayın !

İnternet sitelerinde lavabo açıyoruz yazan çoğu site, işi bilmeyen, tecrübesiz, düzenbaz kişilere aittir. Kullandıkları cihazlardan üniformalarına kadar her şekilde amatör olduklarını bilmelisiniz.

 • Fiyat Tuzağına Kanmayın, Lavabo Açma 99 TL Yazanlara Aman Dikkat !

Değerli müşterilerimiz, sitesine fiyat yazan sitelerden uzak durun, bu tür firmaların tek amacı aramanızı sağlamak, aradığınızda 99 TL olan fiyat 200 TL ye kadar çıkar, çeşitli bahanelerle fiyatları arttırmaktadırlar. Sitesine fiyat yazan firmaların, pahalı bir cihaz olmasından dolayı kameralı görüntüleme cihazları yoktur, sadece sektörümüzdeki bir kaç firmada bulunmaktadır. Bu sebeple lavabo açma işlemini çok ucuza yapacaklarını sitelerine yazarlar ve verdikleri hizmet tam çözüm asla olamaz.

 • Kameralı Görüntüleme Cihazı Gerekli midir ?

Kameralı görüntüleme cihazları, tıkanıklığın tekrarlamaması, giderin neden tıkandığı bulmak, tıkanıklık tam açılmış mı , tesisat hatasından ötürü tıkanıklık kendini tekrarlayabilir mi gibi sorunların önüne geçilmesi için kullanılan olmaz sa olmaz bir cihazdır.

 • Peki Lavabo Tıkanıklığı Hangi Cihazlarla Açılmalıdır ?

Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerimiz, öncelikle tıkalı olan lavabonun giderine kameralı görüntüleme cihazlarımız ile bakılır.

Tıkanan lavabonun gerçekten neden tıkandığı anlaşılması için görüntülü kameralı cihazlar ile kontrol ederiz, tespit edilen tıkanıklığın sebebine göre, robot cihazlarımız ile müdahale ederek lavaboyu açarız.

Tıkalı olan lavabo için dilerseniz çekmiş olduğumuz videoların bir kopyası size verilebilir. Teknik ekibimiz sizlere iş bitiminde sorunun sebebi ve çözümünü içeren bir rapor verir.

Mutfak Tıkanıklığı Açma Firması !

E-tesisat firmamız tıkalı olan banyo ve mutfak lavabo tıkanıklıkları, kırmadan robot cihazları ile kısa sürede açmaktadır. Mutfak ve banyonuzda ki lavabolara beton ve moloz gibi sorunlardan tıkanmamış ise, garantili bir şekilde mutfak lavabo tıkanıklığı sorunlarınızı çözüyoruz. Firmamız kameralı cihazlarla da mutfak giderleriniz deki tüm sorunları fotoğraf ve video olarak sizlere rapor olarak sunar, bunu yapmaktaki gayemiz, mutfak giderlerinizi neler tıkamış, gider hatlarında farklı bir sorun var mı, görebilmek ve önlem almak içindir. Bizleri arayarak mutfak tıkanıklığı açma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.